Witamy na stronie

DWUTYGODNIKA SAMORZĄDOWEGO

REWIZJE TOMASZOWSKIE

AKTUALNOŚCI
TU KUPISZ REWIZJE
OGŁOSZENIA
GALERIA
KONTAKT

 

 

 

Aktualny numer

Kalendarz wydań Rewizji Tomaszowskich

Patronat medialny

  

Aktualności
Muzyka, młodość, energia i zaangażowanie - z tym będzie kojarzył się festiwal muzyczny „Tomaszów Tworzy”. Druga edycja festiwalu odbyła się w dniach 26 - 27 sierpnia.

W ramach projektu „Polska pieśnią malowana” delegacja z Tomaszowa Lubelskiego przebywała na Ukrainie. Celem projektu była promocja, propagowanie i upowszechnienie kultury polskiej w środowiskach polonijnych.

Tegoroczną edycję koncertu „Rodzina miastu” uświetnił duet fortepianowy Pianopticum - Agata Nowakowska-Gumiela oraz Tomasz Gumiela. Dla tomaszowskiej publiczności przygotowali wyjątkowy repertuar, sięgając po utwory m.in. z Rosji, Chile czy Argentyny.

50 lat temu powstały tomaszowskie ogrody działkowe. 27 sierpnia odbyły się uroczystości rocznicowe połączone z Dniem Działkowca. Miejska Biblioteka Publiczna im. Tomasza Zamoyskiego w Tomaszowie Lubelskim wspólnie z parafiami z terenu miasta i Urzędem Miasta w Tomaszowie Lubelskim organizuje uroczystości związane z 1050 rocznicą chrztu Polski.   

  1 kwietnia rusza „Program 500 plus”. Jego realizacją w naszym mieście zajmie się Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej. Od 1 do 30 kwietnia będą działały dwa punkty zajmujące się obsługą osób zainteresowanych tym świadczeniem wychowawczym: Miejski Ośrodek P...

13 marca odbyły się uroczystości dla uczczenia 95 rocznicy pobytu Marszałka Józefa Piłsudskiego w naszym mieście. Przed postumentem, gdzie J. Piłsudski odebrał defiladę 6 brygady kawalerii, zostały złożone wieńce i wiązanki kwiatów.   

Drodzy Czytelnicy, trwa XXII Plebiscyt Sportowy ReWizji Tomaszowskich. Podsumowujemy 2015 rok. Wybieramy sportowców, trenerów i nadzieje sportu Tomaszowa Lubelskiego. Do plebiscytu zostali zgłoszeni zawodnicy reprezentujący kluby sportowe działające na ter...
Polecamy

  

 

 

 

Strona zbudowana w oparciu o system CMS Webman
Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii w celu świadczenia usług, wyświetlania reklam i zbierania statystyk. Korzystając z niej zgadzasz się na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Zamknij